citroen-club.info

Ситроен Клуб
Текущее время: 18 сен 2018

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 71 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 30 сен 2011 

Модель автомобиля: Peugeot Partner 1.9
Вопрос: 2
kwell83 писал(а):
І снова вопрос:)
3. Захист арок, бризговики. Чи є на "формулі" оригінальні, чи треба купувати, що приблизно підходить і тулити :ne_ne_ne: Хто, що ставив?

viewtopic.php?f=24&t=9947
Ставив передні підкрильники від 41 москвича.

Peugeot Expert 2.0 HDI 2007 г.в., белый.

СообщениеДобавлено: 30 сен 2011 

Модель автомобиля: partner
sl73 писал(а):
kwell83 писал(а):
І снова вопрос:)
3. Захист арок, бризговики. Чи є на "формулі" оригінальні, чи треба купувати, що приблизно підходить і тулити :ne_ne_ne: Хто, що ставив?

viewtopic.php?f=24&t=9947
Ставив передні підкрильники від 41 москвича.

Дякую. Я був в цій темі (я не флужу:)), але цікавить оригінальні (чисто під партнер, сітроен), і саме у Луцьку :du_ma_et:

СообщениеДобавлено: 02 окт 2011 

Модель автомобиля: Berlingo 1.9D 2005
Доброго времени суток!

Приобрел Берлинго 1,9 дизель грузовой.
Есть вопросы.
Пока главный - обшивка - где качественно обшивают у нас ?
Одни знакомые говорят на Вышкове, вторые в Дубно, третьи в Бердычев вали.
Кто где обшивался ?

СообщениеДобавлено: 01 ноя 2011 

Актуальне питання, навіть дуже:). Сьогодні був на Рованцях - по вул. Шевченка (якщо не помиляюсь). За бюджетний варіант завалили від 5500 грн (звичайно без документів) і навіть без тонування. Ще 2000 - 2500 за документи і ... 1000 $ !!!. За 1000 $ в Бердичиві може вийти зовсім навіть не бюджетний варіант (під бюджетом розумію - вікна (суцільні), заднє сидіння-без обшивкі в колір, обтяжка салону в тканину (найпростішу), пару світильників, пару вінілових панелей на боковини). На Вишків планую на днях з'їздити - відпишу. В принципі розраховую на 1000 $, але хочу знати, за що плачу.
Хто гарно обшився - пишіть, давайте поради, не лінуйтесь. :nez-nayu:

Модель автомобиля: BERLINGO
Чув що в рованцях не погано обшивають,того навєрно таку ціну луплять!

Документи мені обішлись в 250 у.е. Оформляв відразу при постановці на облік.
Виділів 1000 у.е. на обшивку.
Лазив по сайтах Бердичива, ходив на авторинок, брав телефони.
Невдача по сподобавшимся салонам - в одного напарник строїться до грудня, в другого в ході спілкуваня - не роблять
заокруглення на подіумі задніх пасажирів, в третього -то крісла привози, то карти привози, то не роблять шумо-вібро...
то ще якесь невподобство.
Знайомі кажуть всі одне - Бердичів та стояти над душою, бо халтурят всі, кому як повезе. Тра обговорювати всю мелочёвку,
вплоть до кліпсів кріплення карт та на потолку. А то бачив світлий полтолок з чорними кліпсами.
Залишилась тільки сама дрібничка - вибрати до кого їхати в Бердичеві і коли. :)

СообщениеДобавлено: 08 ноя 2011 

Був на Вишкові (2 точки), біля Волиньавтомотосервіс (1 точка), Рованці (ще одна) - Шо скажу: всі кажуть, що роблять найкраще. Ціни у всіх +- 10...20 $ одинакові. Утеплювати, обезшумлювати буду сам, бо тут можна зекономити, сидіння треба шукати самому, бо їхня націнка: + 50 $ мінімум.
Підкажіть, на що переробляти краще документи (чим це сулить в подальшому) - пасажир чи грузопасажир?

СообщениеДобавлено: 09 ноя 2011 

Грузпас напевно краще,хоча я в пасажирі вожу все сідухи розкладаю!Знаю що якщо будиш їхати за кордон то на Український митниці треба платити 20 гр,просто за те що грузпас,і так кожен раз коли будиш їхати а на пасажирі не треба!

Чув: при продажі авто покупцеві треба платити мито у вигляді 1 % якщо пасажир і 5% якщо грузопасажир. Є різниця для потенційного покупця, тому і для можливого продавця (нас) :). Звичайно ніхто нічого продавати поки не збирається, але на майбутнє можна перестрахуватися. І ще один не мало важливий нюанс: груз-пас проходить техогляд, а пас. - ні!!!
Може хто поправить?!

Висновок,краще пасажир!

Модель автомобиля: Peugeot Partner 1.9
kwell83 писал(а):
І ще один не мало важливий нюанс: груз-пас проходить техогляд, а пас. - ні!!!
Може хто поправить?!

Фігня. Техогляд проходить комерційний транспорт. Частний -ні, будь-то хоч пасажир, грузо-пасажир, чи грузовий.

Peugeot Expert 2.0 HDI 2007 г.в., белый.

СообщениеДобавлено: 23 май 2012 

Модель автомобиля: 2,0 HDI
Всем привет!Колеги кто сталкивался с ремонтом задней балки? Подскажите где у нас на Волыни делают хорошо и не дорого! Поделитесь информацией. Жыву в Владимире-Волынском. Подшипники куплены (400грн на две стороны). И ещо менял ремень ГРМ ролики в идеальном состоянии оказались но были куплены новые а те што стояли продам (INA промежуточный-90грн, натяжной-120грн)

СообщениеДобавлено: 24 май 2012 

Модель автомобиля: Peugeot Expert
Привіт!Я теж із Луцька,думав нас менше на цьому форумі :bra_vo:

kwell83 писал(а):
Одни знакомые говорят на Вышкове, вторые в Дубно, третьи в Бердычев вали.

Живу в 15 км від Дубно і 35 км від Луцька, машина купувалась переобладнана і перероблена, але робилась в Дубно... Перероблена так собі - аби було. Не хвалять те Дубно, краще все ж напевно в Бердичеві. І контор там багато, є над чим подумати :du_ma_et:

Последний раз редактировалось IIromkaII 24 май 2012, всего редактировалось 1 раз.

видно малувато Волиняк , невже ніхто не лічив саму болючу проблему підвіски? Ковель намалював ціну у 2800грн (їхні запчастини) ,я рахую що дорогувато.Чи зараз це вже актуальна ціна ремонту (можливо тільки заміни підшипників) балки?Володимирські "майстри" бояться займатися даним ремонтом, може Луцьких порадите? :nez-nayu:

petru_ha писал(а):
. Зимова б/у гума. 4 колеса. У скільки обійдеться? Де? Який розмір? Чи варто економити?

З питання розміру і резини в цю тему viewtopic.php?f=24&t=11792&start=30, там інформації достатньо...

Модель автомобиля: Берлинго
Alekc писал(а):
видно малувато Волиняк , невже ніхто не лічив саму болючу проблему підвіски? Ковель намалював ціну у 2800грн (їхні запчастини) ,я рахую що дорогувато.Чи зараз це вже актуальна ціна ремонту (можливо тільки заміни підшипників) балки?Володимирські "майстри" бояться займатися даним ремонтом, може Луцьких порадите? :nez-nayu:

Здоровенькі Були! Сам родом з Ковеля живу у Рівному. На початку місяця придбав собі бегемота та у Ковелі на СТО міняв усі фільтра, масла, ремені, ролики та бачив як перебирали задню підвіску на сусідньому підйомнику, там є з чим помучитись але з ранку до обіду все було готове (ціну непам"ятаю, ніби 700 грн робота, але усі запчастини треба мати свої бо їх магазин дороговатий). Роблять швидко і якісно. СТО знаходиться на вул. Брестська за супермаркетом (колись був Вопак зараз непам"ятаю).
Изображение

СообщениеДобавлено: 27 май 2012 

Alekc писал(а):

Привіт. Особисто я ще не лічив цю болючу проблему, проте вже тре і навіть почав цікавитись...ніяк руки не доходять. У нас у Луцьку цікавився про ремонт: перебрати усю підвіску (задню) - біля 400 $. Це "пацани" із гаража (да і слово "перебрати" досить підозріло прозвучало ) Недовіряю чомусь. :ni_zia:
У свій час активно цікавився темою про переробку задньої балки своїми руками (" Ремонт задней балки. Фотоотчет очередного колхоза".), зробив деякі приспособи, підготував та прочитав "мурзілки", лишилось вибрати час, найти яму і помічника, стати на день-два і поковирятися.
Планую зекономити на роботі, вартості комплектуючих (інші підшипники, пальці, виготовленні особисто) проте вкінці знаю, що за рахунок затраченого часу, зусиль та нервів воно того не буде коштувати. Проте моральне задоволення від власної роботи та здобутий досвід повинно це окупити :-):

GerSandro писал(а):
та бачив як перебирали задню підвіску на сусідньому підйомнику, там є з чим помучитись але з ранку до обіду все було готове (ціну непам"ятаю, ніби 700 грн робота, але усі запчастини треба мати свої бо їх магазин дороговатий). Роблять швидко і якісно. СТО знаходиться на вул. Брестська за супермаркетом (колись був Вопак зараз непам"ятаю).

...а мені порадили Юру з КВАДРО(Ковель) який заспівав 2800 з запчастинами!! Ваша інформація про 700грн дуже зацікавила мене, буду наводити справки(булоб добре телефончик їхній накопати).Дякую.

kwell83 писал(а):
Привіт. Особисто зробив деякі приспособи, підготував та прочитав "мурзілки", лишилось вибрати час, найти яму і помічника, стати на день-два і поковирятися.
Планую зекономити на роботі, вартості комплектуючих (інші підшипники, пальці, виготовленні особисто) проте вкінці знаю, що за рахунок затраченого часу, зусиль та нервів воно того не буде коштувати. Проте моральне задоволення від власної роботи та здобутий досвід повинно це окупити :-):

Бажаю щоб у вас все пішло як по маслу,за одне може і з нами поділитесь хоч краплиною набутого досвіду :co_ol:

СообщениеДобавлено: 28 май 2012 

Модель автомобиля: Citroen Berlingo 1.6
Як я вирішив свою проблему з задньою балкою.

В мене на Пежо Партнер задні колеса стояли палаткою / \ , вирішив що треба міняти підшипники , але тесть взявши товстостінну трубу та зачепивши за ричаг порухав його сказав що крива балка з ричагом. Не послухавши тестя поїхав на станцію САФРОН та поміняв обидва підшипника …….після заміни колеса так і стояли палаткою.БІЛЬШ ТАМ НІЧОГО НЕ РОБЛЮ. Порадившись з тестьом вирішив гнути домкратом балку . Знявши ричагі почали давити домкратом …….це дало зменшення від верхньої точки до нижньої на 3 мм. Поставивши ричаги на балку та почепивши диски різниця була 13 мм. Добре що брат працює майстром де є великий парк металообробних верстатів та порадив зняти ричаг та випресувати оську де сідає підшипник ( опорний диск ) .Ричаг поставили на координатку та розточили новий отвір, перед тим виставили на координатці на площину та провірили індикатором .Як виявилось був кривий ричаг .Оську випресували та виточили нову ( звичайна сира сталь ), для впевненості приварили з другої сторони ту оську. Поставивши балку на місце колеса стояли супер І І . Ось так ми побороли цю проблему.........Так що сама балка може бути десь вигнута, та ще дотого з кривим ричагом

СообщениеДобавлено: 29 май 2012 

Головне результат!
Проте пальці із сирої сталі :ne_vi_del:
Є обов'язкові вимоги до твердості даних деталей, і вона досить значна. Твердість досягають або гартуванням або цементуванням поверхневих шарів (в залежності від типу сталі). Оригінальні пальці, здається, цементуються.

СообщениеДобавлено: 30 май 2012 

Хлопці, а хтось переобладнався з осені у Луцьку? Порадили Вип стиль, був, дивився, сподобалось, зпаисався на чергу.
"Палатка" теж присутня, також був на Сафроні -провели майже ті самі роботи як описав Віктор (але ще з передньою були проблеми).
Теж не хочу :)
Кwell83 - живемо поряд, але ніяк не зустрінимось за півроку :)
Може дійсно якось зберемось купокю після зелених ?
А то самотужки щось геть не весело виходить та й "помилки" типу сафрона по грошам як танком. Чи в мене "граната не тої системи " :-)

СообщениеДобавлено: 31 май 2012 

[quote="Olaff"]Хлопці, а хтось переобладнався з осені у Луцьку? Порадили Вип стиль, був, дивився, сподобалось, зпаисався на чергу.
"Палатка" теж присутня, також був на Сафроні -провели майже ті самі роботи як описав Віктор (але ще з передньою були проблеми).
Теж не хочу :)
Кwell83 - живемо поряд, але ніяк не зустрінимось за півроку :)
Може дійсно якось зберемось купокю після зелених ?
А то самотужки щось геть не весело виходить та й "помилки" типу сафрона по грошам як танком. Чи в мене "граната не тої системи " :-)[/quo
Зустрінемось обов'язково, тим більш, що я переобладнував 2 місяці тому. Є що розповісти і показати.
А для вельмиповажної загальної публіки, яка не буде мати змогу нас підтримати за кухолем, коротко скажу: обшивався по вул. Підгаєцькій (Ігор у боксах біля Волинькисень). Лажа повна, лише машину спортили, дуже жалкую, що зв'язався з криворукими. Думають лише як скоріше бабло зрубати, а не про якість надання послуг. Чи то може мені так здається, бо трохи більше розбираюсь у переобладнанні, ніж середньостатистичний власник (я мовчу вже про власницю).
Але як там не є ще досі косякі виправляю, які можу, а деякі вже і не виправиш-пізно. Одним словом - не хочу лишній раз згадувати - одне розчарування. Робіть висновки.

СообщениеДобавлено: 21 июн 2012 

Модель автомобиля: Partner 1.9(DW8B)
Всім привіт. Я теж з Луцька, щоправда, катаюсь на червоному Партнері :smu:sche_nie:

СообщениеДобавлено: 22 июн 2012 

Модель автомобиля: Citroen Berlingo 1.6
Привіт Лучанам
Ось моя машинка до переробки.............та після на авториа
http://auto.ria.ua/auto_citroen_berling ... 24094.html
Можу продати салон но Партнер чи Берлінго
Все робив сам .......тільки стекла клеїв знайомий. Якщо комусь треба дам координати.Він врізає та клеїть стекла .

Вложения:
Комментарий к файлу: Авто до переробки.........
24052012542.jpg
24052012542.jpg [ 246.44 Кб | Просмотров: 9893 ]

СообщениеДобавлено: 22 июн 2012 

Модель автомобиля: Partner 1.6 Hdi 2007
І я тепер з вами. Луцьк. Partner 1.6 Hdi, 2007 рік. Підскажіть, як зв*язатись з хлопцями, які обшивають в Дубно: адреса, телефон...

СообщениеДобавлено: 23 июн 2012 

0505160639 - Обшивка Дубно. Сам там не робив. Просто маю такі координати. Бачив машини, які там робились (на ринку) - здається на перший погляд непогано.

СообщениеДобавлено: 03 сен 2012 

Привіт усім :-):
Земляки, актуальна тема - фаркоп (де і за скільки купити?). Пора збору врожаю :-). Ну і за одно, які прицепи юзаєте, де купували?
Хто це проходив - чекаю на поради. Наперед дякую : :a_g_a:

СообщениеДобавлено: 07 сен 2012 

Модель автомобиля: Berlingo 2.0 HDI
В Луцку когда то на базаре спрашивал по поводу фаркопа, так говорили что привозят где то с Польши за 900 грн, больше и не интересовался :nez-nayu:

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 71 ]  На страницу Пред.  1, 2, 3  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]