citroen-club.info

Ситроен Клуб
Текущее время: 19 сен 2018

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 161 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 13 сен 2015 

Модель автомобиля: CX & CX
Кто там хотел потусить в Киеве? У вас есть возможность отыграться!

http://oldcarland.com.ua/

Изображение

Это самый большой фестиваль ретро движения в Украине. Ребята уже второй год проводят различные мероприятия подобного рода в Киеве.

2-3-4 октября 2015 на территории Государственного Музея Авиации г.Киев (Жуляны ул. Медовая 1) пройдет Самый Крупный Технический Фестиваль-Old Car Land! А это значит - от создателей ОлдКарФест, РетроАвтоФест, Феста Малой Авиации и Государственного Музея Авиации, пройдет фестиваль "Old Car Land" в рамках которого будет:

- Фестиваль Малой Авиации, десятки самолетов которые будут летать все во время фестиваля - Old Car Land!

- Ретро автомобили, Ретро мотоциклы, Ретро велосипеды, Ретро мопеды, Ретро грузовики, Ретро автобусы, Ретро троллейбусы, Ретро трамваи, Ретро Тепловоз.

-Ретро техника (телевизоры, холодильники, аппараты газ вода, фотоаппараты, проигрыватели и т.д.)

-Военная техника от МО с возможностью ознакомления в деле образцов военных автомобилей на колесном и гусеничном ходу.

-Строительная техника с возможностью управления Экскаватором всем желающим.

-Уголок Мимино: самолет ТУ-154 с доступом во внутрь, вертолет МИ-2 с доступом во внутрь, Оранжевый КРАЗ и экспозиция автомобилей из кинофильма под крылом ТУ-154.

-Катера на подводных крыльях.

-Гран При авто звука от ЭММА.

-Специальная трасса для внедорожников, Офф-Роуд для любого желающего, специальный приз от Фестиваля!

-Демонстрационные заезды по рулежной дорожке.

-Рестораны и бары, кофейни.

-Детский уголок с ретро автомобилем и вертолетом с неограниченным доступом детей в него))

Планируются экспозиция "было-стало", в рамках которой для сравнения будут показаны одинаковые автомобили требующие реставрации и уже прошедшие ее.

Отдельной программой Вело Триал!

Аукцион по продаже ретро авто и Мотоцикла!

Зона Сувениров, Лавок, Магазинов одежды Укранских производителей!

Концертная программа: 02 октября, живая музыка с 15-00 до 20-00, с 20-00 до 23-00 вечера, дискотека 60-70-80хх под садящиеся и взлетающие самолеты! до 23-00 работают ресторан и бар с кофейней.

03 и 04 октября работают молодые коллективы джаз, кавер и классика с 12-00 до 18-00. до 20-00 DJ

В рамках фестиваля пройдет 2-ая Всеукраинская конференция представителей ретро-авто-сообществ.

Организаторы предлагают нам отдельное поле под представителей с двумя шевронами.

И в качестве добавления, немного о прошлогоднем:

https://youtu.be/BF4C6xyMjvM

Изображение

Модель автомобиля: Citroen XM+XM+BX
Желание есть, возможности нет. Барьер 1985 год ...
А на Медовой это уже второй раз (такое мероприятие), но очень много советской техники. Львиная доля так сказать жиги, волги , москвики... Их даже больше чем было на стадионе откуда нижнее фото с СХ-сом.
При возрастном цензе в 30 лет мне до ближайщего отыгрыша ещё 6 годиков трубить :du_ma_et:

Поговорю об этом с организаторами, если нас будет группа, то и требования будут иными.

СообщениеДобавлено: 14 сен 2015 

Это дело. Может нужна помощь? Куда подъехать, что сделать?
КМАМК и Дима Малик к этому как то причастны?
Володя Винник?

Модель автомобиля: Ford Explorer
Вопрос: 2
буду там как гостем

Модель автомобиля: ВХ
оце масштаб, оце розмах!! ну, наступного року може і візьму участь, як раз автосу буде 30 років, і ще трохи до розуму доведу.
Цей раз із задоволенням буду однозначно! як гість :smu:sche_nie:

Fister писал(а):
буду там как гостем

от погано що не можна розрізнити чи то старший чи молодший Фістер. Тому це питання до старшого Фістера. Чи можна у родині на двох Фістерів хоча б одного гідроСітрика завести. Щоб так би мовити "как бы высоко кто то из нас не поднялся он никогда не отрывался от коллектива" © "Кавказская пленница"
-=RAMZES=- писал(а):
оце масштаб, оце розмах!! ну, наступного року може і візьму участь, як раз автосу буде 30 років, і ще трохи до розуму доведу.
Цей раз із задоволенням буду однозначно! як гість :smu:sche_nie:
Ярик, твой ВХ гідний більшого. Він з якого боку не дивись "єкземпляр" - тюнінг, бреик, 16V. Сяє всіма поверхнями (фарба приємного кольору), фарами та дісками ще й вдягнений у вишиванку. На єкспозицію :co_ol:
Можливо як варіант забацати тематику ВХ=Хантія, СХ=ХМ як покоління модельних рядів справжніх ситроавтосів. І клуб КлассИк-Ситроён Юкрейн :men:
Підкреслюю - як варіант.

Amator писал(а):
] Ярик, твой ВХ гідний більшого. Він з якого боку не дивись "єкземпляр" - тюнінг, бреик, 16V. Сяє всіма поверхнями (фарба приємного кольору), фарами та дісками ще й вдягнений у вишиванку. На єкспозицію :co_ol:

я б із радістю і приємно чути це в адресу свого БХ та вкладеної праці, але : вишиванка насправді виконує 2 функції-еститична і вимушену. В минулому році в пробці відволікся на кнопочку газа (як раз тільки поставив установку) і заїхав прямісінько під зад Лехуса паркетника. Фари в черговий раз сказавши "дякую"- скховалися під капот. ТОму там де вишиванка-на капоті, бампері по всій вертикалі початку мордашки краски майже немає, вона полущилася :smu:sche_nie: :smu:sche_nie: , а ті маленькі тріщинки краски які утворилися внаслідок удару в минулому році прогресують, і тепер на бампері передньому успішно лущиться шматками.(((( На капоті теж є тріщинки з прогресом. Як раз вчора трішки погрався з пластиковими накладками на пороги-є шанс зробити з них толк і бути повнсітью в оригінальному обвісі. Маю плани на перекрас авто, або ж його частин (колір той самий)+ перешиття торпеди салона. Тому мабуть все ж перенесу участь в такому серйозному дійстві на наступний рік, щоб бути при повному параді. Надіюсь плани здійсняться :ya-za:

Amator писал(а):
Fister писал(а):
буду там как гостем

от погано що не можна розрізнити чи то старший чи молодший Фістер. Тому це питання до старшого Фістера. Чи можна у родині на двох Фістерів хоча б одного гідроСітрика завести. Щоб так би мовити "как бы высоко кто то из нас не поднялся он никогда не отрывался от коллектива" © "Кавказская пленница"

Все ще попереду) буде Сітрік!
А на рахунок аккаунту, якщо робити новий, то потрібно знову підписатися на усі теми за якими слідкуємо - а це банально впадлу.

-=RAMZES=- писал(а):
мабуть все ж перенесу участь в такому серйозному дійстві на наступний рік, щоб бути при повному параді.
Машина з трохи полусканою фарбою? Ти ще не бачив що там поприїзжає :sh_ok: Я б не роздумував. Але хазяїн вирішує.
Fister писал(а):
Все ще попереду) буде Сітрік!
огО, ну и...
Fister писал(а):
А на рахунок аккаунту, якщо робити новий, то потрібно знову підписатися на усі теми за якими слідкуємо - а це банально впадлу.
Хренасе Ви слідкуєте. Я от оновив присутність у конфі и чую тут мертва тиша тижнями. Не днями. Тижнями нічого нового. АбщЄ. А у Вас тьйем (постів, топіків етц) за якими слідкуєте скільки? Чую три сотні не менш. То удачі і успіхів. Пишіть в разі чого скинемось на секретаря. Бо за два тижні аж три пости в гидросітрах - жах. Будемо гуртом допомагати :dr_ink: бо ж сітробратія :ti_pa:

Побачив я в учасниках знайомих бмв і форд. Підбиваю Богдана щоб ми взяли участь в цьому дійстві клубом,як в Харкові. З клубним прапором і атрибутикою. Щоб нам дали окреме місце івсі нам заздрили. Сам не поїду, якщо буде тусня як в Харкові-я готовий)) Давайте думати..програмка там шикарна..хотілося б щоб виправдало надію. Да, в мене є розкладний мангал :ya-za:
ІгорХантія,який тут писати не може(( підтримав мою позицію- буде якщо збереться банда. Якщо буде 2 каліки то ні. Так що давайте думати))

Значит будем в порядке очередности вопросов. Нас ждут именно группой. Если мы едем группой, то соответственно и ценз к возрасту машин минимальный, как было в Харькове. Я планирую быть с вами. Пока, что обещать не могу, но делаю все возможное.

СообщениеДобавлено: 15 сен 2015 

:ya-za: группу
:ya-za: брати участь
Тобто як планується - Ярик, Игор, Богдан, я - хто ще?
І звичайно під прапорами "Ситроен Клуб". Гадаю орги фесту не будуть проти.
ЗІ Можна надрукувати красиві формату А4 аркуші де написати кратко про авто. І зробити так би мовити ряди ВХ-Ксантія, СХ-ХМ. На всяк випадок. Щоб було тематично.
Хлопці по сусідству на мерси вже понаклеювали "Олд Кар Ленд" та наполіровують Волги с ТАЗами.

На рахунок аркушів А4, можу роздрукувати на кольоровому принтері на роботі.

Дім, ці хлопці і є одні з головних організаторів :-):

Богдан CX писал(а):
Дім, ці хлопці і є одні з головних організаторів :-):

То мова про "Малік і Віннік"?

Amator писал(а):
Тобто як планується - Ярик, Игор, Богдан, я - хто ще?

ЗІ Можна надрукувати красиві формату А4 аркуші де написати кратко про авто. І зробити так би мовити ряди ВХ-Ксантія, СХ-ХМ. На всяк випадок. Щоб було тематично.

Підбиваю Віталіка Алатріка щоб приїхав на турбо СХ, пока мнеться)) Є великі шанси що буде 2,0 турбо ХМ. І однозначно треба тягнути за собою поки що найреставрованіший СХ- Кентавра.
Аркуші 100% мають бути. Думаю один загальний на всіх де буде розписано послідовність модельних рядів, і в кожного з описом його авто. Думаю треба і писати просто але доступно що машина ГП/ГА і що то є таке простими словами. Щоб звичайний люд розумів різницю. Всі інші ТТХ як звичайно.

Прошу за оффтоп, але випадково наткнувся на відео Відео, чутно навіть голос Костянтина Едуардовича, що це була за зустріч?

-=RAMZES=- писал(а):
Аркуші 100% мають бути. Думаю один загальний на всіх де буде розписано послідовність модельних рядів, і в кожного з описом його авто. Думаю треба і писати просто але доступно що машина ГП/ГА і що то є таке простими словами. Щоб звичайний люд розумів різницю. Всі інші ТТХ як звичайно.
Чи зацікавить Кентаврів ця виставка. Молодший Кент дуже сумував за "реальним відпочинком".
Стосовно опису авто- роки випуску, ТТХ і гідропідвіска. Я б не заморочувавсь. Г/а г/п залишимо для наступних разів, щоб було куди поширюватись :-) . Хоча можно і вказати.
Можу взяти гідросферу з собою. У розрізі. Так стоїш біля авта і підходять зацікавлені. Кажеш вибачте людина, що обізнана, відійшла - подивіться поки як воно зроблено, що внутрі. Знатакі починають висувати версії. Такого мона наслухатися :sh_ok: такі "пєрли" ;;-))) . Буде весело. А це майже головне.

СообщениеДобавлено: 16 сен 2015 

Fister писал(а):
Прошу за оффтоп, але випадково наткнувся на відео Відео, чутно навіть голос Костянтина Едуардовича, що це була за зустріч?

очень старая встреча сугубо харьковских ситроенистов.

Таблички я могу сделать, шаблоны с ХАРСа остались.

Богдан CX писал(а):
очень старая встреча сугубо харьковских ситроенистов.
Та не совсем, просматривается Саша "Юзер", а он не харьковчанин. Вообще Саше респект. Принимает участие в макс количестве мероприятий. И в Крым с нами ездил. Мангуп-Севас-Ялта-Демерджи (подъём) Алушта-Никита-пещеры на Чатыр Даге - да всего не перечесть.
Богдан CX писал(а):
Это дело :co_ol: , а какой там текст?

Amator писал(а):
Чи зацікавить Кентаврів ця виставка. Молодший Кент дуже сумував за "реальним відпочинком".

Кафе-бари на території. Танці-шманці-двазасранці в стилі 60-80 х включені, то чому б і ні?))))

Amator писал(а):
Можу взяти гідросферу з собою. У розрізі. Так стоїш біля авта і підходять зацікавлені.

так, класна ідея, якби не тільки сфери)) але то має бути у відреставрованому стані, вимите пофарбоване... на окремому столикущоб було гарно -моя думка. Було б ще класно позад авто розбити шатро-аля-палатка торгова- для нас класних для відпочинку, таки 3 дні) і біля столику або ж на ньому було б круто якби стояв монітор в якому крутилися б ролики короткометражні де показані переваги підвіски-як їздить СХ, як проходить повороти Актіва...Ну це вже мабуть фантазії :mi_ga_et:

Богдан CX писал(а):

А можна шаблон таблички? я б відредагував про свою автівку сам, на свій смак)

-=RAMZES=- писал(а):
так, класна ідея, якби не тільки сфери)) але то має бути у відреставрованому стані, вимите пофарбоване... на окремому столику щоб було гарно - моя думка. Було б ще класно позад авто розбити шатро-аля-палатка торгова- для нас класних для відпочинку, таки 3 дні) і біля столику або ж на ньому було б круто якби стояв монітор в якому крутилися б ролики короткометражні де показані переваги підвіски-як їздить СХ, як проходить повороти Актіва...Ну це вже мабуть фантазії :mi_ga_et:

презентаційний столик можно зробити з оргскла (дешево, і виглядає гарно) обклеїти їх шевронами, фото Сітроенами і тп..
На рахунок короткометражок - якщо буде проектор то можно зробити стенд з полотном. Думаю генератор не проблема. А відео тим паче.
Потрібно подумати як розмістити у нас гостей які приїдуть з інших міст. Адже дійство буде проходити 3 дні.

п.с. можно навіть шарики з логотипом надрукувати ))

Fister писал(а):
презентаційний столик можно зробити з оргскла (дешево, і виглядає гарно) обклеїти їх шевронами, фото Сітроенами і тп..
На рахунок короткометражок - якщо буде проектор то можно зробити стенд з полотном. А відео тим паче.

я за! проектор круто, але ж він буде актуальний тільки у темну пору доби...а хто там буде вже по темному розглядати. Ідеально ЛСД телик :smu:sche_nie: через ХДМІ шунрок.

Fister писал(а):
Думаю генератор не проблема.

Ідеально якщо там буде куди тикнути переноску, на виставках часто дають таку можливість. Генератор буде тарахтіти і смердіти, і заважати нашому ІНЬЯНЬ :dan_ser:

Fister писал(а):
Потрібно подумати як розмістити у нас гостей які приїдуть з інших міст. Адже дійство буде проходити 3 дні.

Зняти квартиру 2 кімнатну по ближче до Пиваріума, я вже про це подумав :-) :-) :-) Роки два назад товариші приїжджали це коштувало 300-350 грн з кондіком. Зараз незнаю. Трохи мабуть здорожчало, але на кількох людей думаю буде не критично. Це однозначно дешевше буде ніж Готель. Я б і до себе когось прийняв...але поки нікуди, 1 км. квартирка в мене :smu:sche_nie:,а кухня тільки щоб їсти стоячи :-) ну нічого, буле ще свято на моїй вулиці :)-(:

-=RAMZES=- писал(а):
Зняти квартиру 2 кімнатну по ближче до Пиваріума, я вже про це подумав :-) :-) :-) Роки два назад товариші приїжджали це коштувало 300-350 грн з кондіком. Зараз незнаю. Трохи мабуть здорожчало, але на кількох людей думаю буде не критично. Це однозначно дешевше буде ніж Готель. Я б і до себе когось прийняв...але поки нікуди, 1 км. квартирка в мене :smu:sche_nie:,а кухня тільки щоб їсти стоячи :-) ну нічого, буле ще свято на моїй вулиці :)-(:

На рахунок квартири гарна думка!
Ну, а якщо б не було дощу, то я гадаю, ми зможемо взяти свій телевізор з дому. Але для нього потрібно придумати стійку на якій би він стояв надійно!

п.с. виклав групове фото з Харкова!

Сфера розрізана і у гарному показовому стані.
Квартира 1 км, невеличка, можна на полу настелити (Богдан так був).
Стосовно шатра і століка за машинами - підтримую. Трансляції роліків також. Ноут є, з вихідом НДМІ. ТВ немає.
Телефонував Віннику - не бере. Чи нема вдома чи змінивсь тлф (у мене його домашній).
Маліка бачив пару місяців тому - освіжав. Але номер недійсній. Поки шукаю.

Amator писал(а):
Сфера розрізана і у гарному показовому стані.
Квартира 1 км, невеличка, можна на полу настелити (Богдан так був).
Стосовно шатра і століка за машинами - підтримую. Трансляції роліків також. Ноут є, з вихідом НДМІ. ТВ немає.
Телефонував Віннику - не бере. Чи нема вдома чи змінивсь тлф (у мене його домашній).
Маліка бачив пару місяців тому - освіжав. Але номер недійсній. Поки шукаю.

Ноут не проблем и телек теж, а от з живленням для них це буде трабл.
БогданСХ, питання до тебе - що там з організацією у цілому?

СообщениеДобавлено: 17 сен 2015 

Народ, давайте вначале сформируем количественно-качественный состав чтобы я с ним уже "шел" к организаторам и отталкиваясь от него спрашивал нам плюшки в плане электричества и прочего. :-):

Изображение

Изображение

вот вам примеры. Могу их набацать еще пачку, но надо чтобы каждый написал ТТХ своей машины и краткую аннотацию.

СообщениеДобавлено: 17 сен 2015 

Богдан CX писал(а):
Народ, давайте вначале сформируем количественно-качественный состав чтобы я с ним уже "шел" к организаторам и отталкиваясь от него спрашивал нам плюшки в плане электричества и прочего. :-):

вот вам примеры. Могу их набацать еще пачку, но надо чтобы каждый написал ТТХ своей машины и краткую аннотацию.

Вот это правильно! Красиво выглядит и информативно !!!

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 161 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]