citroen-club.info

Ситроен Клуб
Текущее время: 20 сен 2018

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: У нас есть кто то из..... области?
СообщениеДобавлено: 11 апр 2018 

Модель автомобиля: Citroën C5
У нас есть любители ситроен во Львовской области, тут товарищу машинка приглянулась, может кто рядом есть из наших....

Последний раз редактировалось user 17 апр 2018, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеДобавлено: 12 апр 2018 

Модель автомобиля: CX-25TRI BX-16TRS
Є :-): Тільки область велика,конкретніше район?

Есть в продаже на авто.риа https://auto.ria.com/auto_citroen_xantia_21564079.html ситроен ксантия универсал в каменка-бугская, случайно никто не встречал, никого нет рядом?

Машина з іншої області по номерам.З сітроєнщиками в тому напрямку важко.Хіба до Львова на діагностику(там кілометрів 30).У Львові можна з Йосипом звязатися.

Може хтось з Київа за ту машину згадає?

СообщениеДобавлено: 13 апр 2018 

Модель автомобиля: Citroen XM+XM+BX
Можливо, але не певен того, це машина котру знав. Вона була придбана у Києві, Укравтоцентрі, на той час офіційному імпортеру.
Без гідроактиву, непогано за нею слідкував перший власник. Пробігі в нього були великі, але трассові - подорожував по світу. Економна, дизель ще механічного вприску.
Якщо машина цікавить я порадив би
1) Зателефонувати до продавчині щоб надала додаткові фото. Бо немає передка. Фото з усіх боків, підкапотне, багажник, по низу пороги з кожного боку, внутрішній низ дверей.
2) Відео 1 Холодний старт вранці, у фокусі вихлопна труба. Коротесенько секунд 20.
3) Відео 2 автівка збоку, завели і у робоче, піднялась і хтось качає передок і задок. Щоб зрозуміти стан підвіски.
Якщо все побачене задовольнить домовлятися і їхати дивитися живцем більш детально.
Це все з життя)))
Головне - не очікуйте за малі гроші ідеалу та "нема чого робити".
Тепер УВАГА!!!
За останній місяць дивився два гідросітри. У обох виникли питання з переоформленням. Тому уточнюйте про доручення, власників, обтяження і таке інше до поїздки.
Бажаю успіхів.
Будете їхати черех Київ можу допомогти.

СообщениеДобавлено: 13 апр 2018 

Как всегда все подробно :-): спасибо, буду иметь в виду все что написано.

СообщениеДобавлено: 17 апр 2018 

С той проехали...пациент больше мёртв чем жив. А вот это кто-то знает https://auto.ria.com/auto_citroen_xantia_21500263.html

СообщениеДобавлено: 17 апр 2018 

user писал(а):
С той проехали...пациент больше мёртв чем жив. А вот это кто-то знает https://auto.ria.com/auto_citroen_xantia_21500263.html
Восени дивилися то авто на зустрічі сітроєністів у Киеві. Гарна машинка. Також бачив її кілька разів у своєму районі. Була доглянута, уходжена. Власник з Черкас. Був з дружиною, молодий, до 30 років. Хотів купувати С5. Мабуть продав і таки взяв С5.

СообщениеДобавлено: 23 апр 2018 

Модель автомобиля: ZX
user писал(а):

Она кстати с нашего форума.
Крыша менялась на ней,пороги знаю что варили и так по мелочи...
В Черкассах ее любили,а вот в Славутиче уже она оказалась у человека который скорее купил ее по наводке друга чем по своему желанию. Он не разбирается в гидро теме и разбираться не хотел,тупо просто ездил и все. По этому нужно там все хорошо смотреть.
Сейчас хозяин свалил с Украины и потому ее продают.

Изображение[/url]

Модель автомобиля: CITROEN BX 14Е
Вопрос: 2
citromanyak писал(а):
user писал(а):

Она кстати с нашего форума.
Крыша менялась на ней,пороги знаю что варили и так по мелочи...
.

Это машина Ильи с Черкасс.Это машина его отца.Там дерево вошло в салон и моторный отсек.Это точнее даже не тот авто а под доки того что пострадал в Дтп с деревом(дорест был изначально)Парень тот был хитрый и высокодержащий нос имало что говорил.

Заголовок сообщения: Re: У нас есть кто то из..... области?

citromanyak
pasha

Ви щю машину живцем бачили? Їздили на ній? Я бачив, авто классне, доглянуте, пофарбоване, багато аксесуарів додано. Усе працює. Усе сяє. Може наведете приклад більш гарної Ксантії? Прошу.

ПС Знов стає цікаво, чи можна щось продати тут щоб не "обмазали золотом". Доброзичливі гідродрузі :ti_pa:

user Саша, ну що там? Як?

Товарищ пока в мыслях, а про дерево в бампере они сказали. Сказали что был донор рест и с него все перекинули на эту. Владелец в польше, продает жена а друг помогает, телефон указан друга.

СообщениеДобавлено: 27 апр 2018 

Amator писал(а):
citromanyak
pasha

Ви щю машину живцем бачили? Їздили на ній? Я бачив, авто классне, доглянуте, пофарбоване, багато аксесуарів додано. Усе працює. Усе сяє. Може наведете приклад більш гарної Ксантії? Прошу.

ПС Знов стає цікаво, чи можна щось продати тут щоб не "обмазали золотом". Доброзичливі гідродрузі :ti_pa:

Видел живьем и в Черкассах когда она была и видел ее уже у следующего хозяина.
Из тех Ксюх что сейчас продают может она и самая интересная,не исключаю этого. Видел я и другие варианты интересные. Другое дело что Ксантия у нас изначально как то мало представлена на рынке оказалась и выбирать особо то и не из чего.

И еще,на счет доброжелательности. Это как раз и есть доброжелательность,когда тот кто знает машину,говорит именно о ее слабых сторонах,проблемах и недостатках. Все хорошее потенциальный покупатель думаю и без нас увидит.
По этому как то странно читать про какое то "золото" которым кто-то тут что-то по вашему мнению обмазывает.

Изображение[/url]

СообщениеДобавлено: 29 апр 2018 

Amator писал(а):
citromanyak писал(а):
И еще,на счет доброжелательности. Это как раз и есть доброжелательность,когда тот кто знает машину,говорит именно о ее слабых сторонах,проблемах и недостатках. Все хорошее потенциальный покупатель думаю и без нас увидит.
По этому как то странно читать про какое то "золото" которым кто-то тут что-то по вашему мнению обмазывает.
Тобто для найкращої Ксантіі Украіни (це не враховуючи київську Активу) ви іншого опису написати не спромоглися. Це добре. Це класно і доброзичливо. А я і не здивований.
2 user Саша, як я розумію ти у курсі що там і як з машиною і її походженням. Крім того додатково встановлено багато класних "печенюшек", стан кузова, дисків, гуми коли я бачив був бездоганний, накладки, шкіра салону музика, моніторчики усе зроблено з душою. Краще неї тільки Актива Ігоря, ти її бачив у Харкові. Тому описи наших "позитивних хлопчикиів" які так відгукнулися стосовно такого авто намагайся пропустити повз вуха. Бо в них давня алергія на гідросітроєн за нормальну ціну. Бажаю успіхів і гарного авто.
ПС Дружині від нас привіт.

А что там описывать? Нормальная Ксантия,ну по крайней мере была,пока жила в Черкассах.
Между прочим не кто не говорил что она лучшая в Украине. Из тех что сейчас продают,не исключаю.
Какие бы там не были "печенюшки",главное это кузов,а он там собран из разных машин,плюс варен не единожды. Там где варят и шпаклюют там рано или поздно полезут бока. По этому смотреть на "печенюшки" и прочую ерунду,ну это нужно быть совсем не далеким как по мне...
Совет один могу дать,не слушайте Дмитрия,а езжайте и смотрите сами,особенно на кузов.
Я видел и поинтереснее Ксантии,по крайней мере в родном окрасе. Да без "плюшек" возможно,но "плюшки" это последнее на что нужно смотреть.
Удачи!

Изображение[/url]

citromanyak писал(а):
А что там описывать? Нормальная Ксантия,ну по крайней мере была,пока жила в Черкассах.
Между прочим не кто не говорил что она лучшая в Украине. Из тех что сейчас продают,не исключаю.
Какие бы там не были "печенюшки",главное это кузов,а он там собран из разных машин,плюс варен не единожды. Там где варят и шпаклюют там рано или поздно полезут бока. По этому смотреть на "печенюшки" и прочую ерунду,ну это нужно быть совсем не далеким как по мне...
Совет один могу дать,не слушайте Дмитрия,а езжайте и смотрите сами,особенно на кузов.
Я видел и поинтереснее Ксантии,по крайней мере в родном окрасе. Да без "плюшек" возможно,но "плюшки" это последнее на что нужно смотреть.
Удачи!
Я десь порадив не дивитися на авто і кузов? :-) Ви зібралися купити 20 річне авто без іржі? Не варене? Ксантію? Я вас розчарую друже, принаймні задні пазухи за дверима треба буде робити. І це як мінімум. "Там где варят и шпаклюют там рано или поздно полезут бока" то що? ніколи не міняти пороги, нічого не варити? Зелений 2,0 ТСТ який наш одноклубник "розложив" під Днепром. Тільки тоді виявилось що авто зварене з двох частин. Потім взяв інший ХМ і мучався з ним, не вилазив з ремонтів. Але взяв за порадою "дуже грамотного клубня" гарний кузов. А ухожена машина котра виявилась з двох частин за весь час взяла щітки генератора, єлектронну задвіжку клімата і підшипники задніх ричагів.
Стосовно "бути недалеким" і "не слушайте Дмитрия" - то нема заперечень треба тільки такого розумного практика як ви дослухатись. І одразу буде діло :-) Розумієте в чому справа, пост не про мене і ваш перехід на особистості (а так завжди коли не вистачає аргументів) зайвий. Пост про необхідність купити Ксантію. Людина хоче їздити.
За весь останній час продажів була машина краща за цю? За співвідношенням ціна/якість?
Чи Ксантій тут як Гольфів, забембаєсся вибирати з кількох сотень. Людина хоче взяти Ксантію, їх аж 10 штук. То що порадимо? Ходити пішки і чекати на друге пришестя Христа?

Да,естественно я хочу купить 20-летнее авто без гнили и уж тем более не варенное и собранное из кусков,при том не где то в Европе а у нас,нашими ровными ручками. И у меня была Ксантия и в родной краске была и не варена была,хотя изначально покупалась не в самом лучшем состоянии...
Тот кто ищет,тот всегда находит. Я не говорю что эта Ксантия плохая и ее не нужно покупать. Я просто сказал то что о ней знаю,потому что я не в курсе что там рассказывает нынешний ее продавец. Не знаю,видимо для вас собранная машина из разных машин и переваренная это нормально,но для меня это совсем не нормально. И я не видел машин где после вот таких ремонтов потом не лезут проблемы со всех тех мест куда прикладывалась рука нашего "специалиста".
Может у вас какие то другие есть примеры,но у меня нет,за все 13 лет работы с автомобилями.

Какие переходы,какие аргументы,о чем вы? О том что вы ведетесь на какие то плюшки в машине которые нахрен не кому не нужны? Просто меня всегда удивляют ваши советы. :zvez_ochki: Вроде и не последний тут человек,но советы... Это нечто просто...
Хочет купить человек Ксантию,пусть едет и очень внимательно ее смотрит,не на плюшки и шик и блеск а на все подводные камни которые я уверен там есть.
Видел ли я машину лучшую? Да,видел и не так давно. Они появляются,не все правда доходят до сайтов авто продаж но они есть.
Просто тут еще разобраться нужно что такое хорошая машина. А то ведь у всех свои понятия на этот счет. Ваше понятие я давно знаю и только лишний раз в нем убеждаюсь. То что вы описываете как хорошо и чудесно и просто ляля,для меня это обычное состояние. Это уже не раз я замечал.
По этому я не хочу спорить и что-то доказывать или делать из себя всезнающего как это любите делать вы.
Я не всезнающий,я просто автолюбитель среднестатистический и все.
Я свое мнение по этой машине сказал,так как видел ее не раз.

Изображение[/url]

Хватит тут строить из себя специалиста!!!! Вы им не являетесь и не когда им не были!!! Хватит создавать видимость прохаванного... Тут все вас прекрасно знают и знают кто вы и чего стоите,знают на какой машине ездите и знают что все что вы говорите это трёп который не как не связан с реальностью.
Задолбали ей богу!!! Вечно свой нос везде всунуть нужно и показать значимость... Нет не какой значимости!!! Пустая посуда знаете громче всего звинит и это как раз про вас!!!
Задали вопрос,ответьте... Не,нужно показать себя самым умным))) Ну смешно же)))
Лучше вон пойдите в гараж и приведите в порядок свою машину,больше пользы будет!

Изображение[/url]

СообщениеДобавлено: 30 апр 2018 

Модель автомобиля: Xantia I + Xsara II
Відсутність модеації дуже погано впливає на форум.

Автівка варена з кусманів, геометрія не витримана, тачка "іноходить". Пацанячій тюніх і похабна фарба.
Ну й непряме свідотство - заступництво вітамінного спєца.
Коротше десь на півтори а не на три сімсот.

Banshee писал(а):
Відсутність модеації дуже погано впливає на форум.

Автівка варена з кусманів, геометрія не витримана, тачка "іноходить". Пацанячій тюніх і похабна фарба.
Ну й непряме свідотство - заступництво вітамінного спєца.
Коротше десь на півтори а не на три сімсот.

Собственно то о чем и говорилось.

Изображение[/url]

Amator писал(а):

citromanyak Я ніде не казав про норми щодо іржі і багато іншого про що Ви кажете, не приписуйте мені будь ласка. Цілком згоден що автівка і її стан переважно залежить від власника.
От нажаль не бачив саме у Києві неіржавих старих гідросітрів на рідній фарбі. Стосовно Ксантіі бреік яку нещодавно продавали. Там біда з обслугою. Жіночка на жаль не розумілася на цьому. Машина дубова, завдяки цьому розболтавсь пластік салону, передачі трохи штовхались. Проте ціна була немала. Машина не оброблялась антикором, а це значить чекайте сюрпризів.
Взагалі на мій погляд покупаючи старе авто віком 20+ треба бути готовим та усвідомлювати до яких робот треба бути готовим. А на черкаській вони фактично зроблені, тепер тільки подивитись уважно на стан. Бо вже минуло багато часу, то не свіжа фарба з якою незрозуміло що буде за рік.
Подивимось на розвиток подій, що нам покаже ринок. Чи буде варіант краще за цей.

Amator писал(а):
Ви зібралися купити 20 річне авто без іржі? Не варене? Ксантію? Я вас розчарую друже, принаймні задні пазухи за дверима треба буде робити. І це як мінімум.

Вот я о чем. А я говорю что это вполне себе реально и я знаю такие машины,как минимум две точно знаю.

А мы про одну и ту же Ксантию говорим? Про ту что я говорю,на ней ездил мужчина а не женщина и машина обслуживалась всегда как положено. Хозяин ее есть на этом форуме. Я правда не знаю за сколько ее продали в итоге,но мне озвучивали стартовую цену 4500. Может и многовато,но она была реально такой какой должна быть хозяйская машина.

Понятно что старое авто это определенные проблемы как правило. Так же согласен с тем что поддерживать в порядке старое авто и тем более гидроситроен это порою совсем не просто,но при желании более чем возможно. И такие люди есть,которые любят свои Ситроены и обслуживают их.
Черкасская собрана из разных авто и это не просто даже взяли с одной все и в другую перекинули,хотя у нас 98% людей и эту задачу выполнить не в состоянии по людскому. Тут отрезали старое и приваривали новое и это не только касаемо крыши... Вы знаете того кто смог бы эту задачу выполнить как положено? Я например не знаю. Хотя уже не первый год работаю с автомобилями и мне бы такой специалист не помешал.
Я к тому что лучше найти живой кузов,целый,в родной краске по максимуму,пусть даже с проблемами какими то по механике... Когда есть кузов,то все можно организовать,а когда кузова нет или он не понятно как собран,то я б даже не брался...
Но опять же,тут каждому свое. Знаю массу людей которые на гнилье ездят и их это особо не парит,лишь бы ехала. Есть машины с идеальной механикой но без кузова... Мне этого не понять.

Изображение[/url]

Цитата:
Привіт Юра

Доброго дня.
Цитата:
пост Ваш дуже потужний і заряджений

Це що? Дяка? Дяка тут не потрібна. Та й якось речення не склалось.
Цитата:
Спасибі за доброзичливість і оцінку.

Не звертавсь ло вас взагалі.
Цитата:
Насамперед за вітамінного спеца. Дійсно мій салон ожив і став м"яким, шкіра відновилась. Професійні засоби якими користувався передаю колегам по форуму, вони дякують.

Ну це вже давно обсміяли всі, боян застарів. Стало просто загальним ім'ям.
Цитата:
Щодо вибору Ксантії. Нема чого додати до Вашого фаху у виборі саме машини Ксантія. Вбитої в нуль та на додаток ще фактично без документів. Навіть обратки зриває.
Стосовно Касантіі про яку іде мова - я їздив, їде м"яко, рулиться чотко, виглядає охайно, в салоні чистота, фарба там гарна, зроблено гарно. Але будь ласка дайте нам взірець ідеальної фарби і стану))) публіканіть тут фоточки отої Вашої "відбірної" Ксантіі. А ми подивимось і повчимось "як треба вибирати авто і побачимо що таке гарна фарба". За шість тисяч доларів на хвилиночку.

Зав'язуйте з наркотою.

citromanyak писал(а):
А мы про одну и ту же Ксантию говорим? Про ту что я говорю,на ней ездил мужчина а не женщина и машина обслуживалась всегда как положено. Хозяин ее есть на этом форуме. Я правда не знаю за сколько ее продали в итоге,но мне озвучивали стартовую цену 4500. Может и многовато,но она была реально такой какой должна быть хозяйская машина.
Не знаю, приїхала показувати жіночка.
citromanyak писал(а):
Черкасская собрана из разных авто и это не просто даже взяли с одной все и в другую перекинули,хотя у нас 98% людей и эту задачу выполнить не в состоянии по людскому.
Стосовно Ксантіі дійсно є труднощі. Тому що дорест і післярест мають багато відмінностей і тупо пряма перекидка неможлива. А власники не завжди розуміють як вчинити вірно.
citromanyak писал(а):
Тут отрезали старое и приваривали новое и это не только касаемо крыши... Вы знаете того кто смог бы эту задачу выполнить как положено? Я например не знаю.
То довга розмова, специ є, але працюють з авто іншої категорії та вартості. І розписані на кілька місяців вперед.
citromanyak писал(а):
Я к тому что лучше найти живой кузов,целый,в родной краске по максимуму,пусть даже с проблемами какими то по механике... Когда есть кузов,то все можно организовать,а когда кузова нет или он не понятно как собран,то я б даже не брался...
То небачив я киівських неіржавих кузовів які ще не робились
citromanyak писал(а):
Знаю массу людей которые на гнилье ездят и их это особо не парит,лишь бы ехала. Есть машины с идеальной механикой но без кузова... Мне этого не понять.
Так їздять з дірками, колеса домік, півобладнання не працює і так далі. Тому і незрозуміло мені звідки може взятися гарна машина. Бо нас, захоплених гідросітрами реально можна порахувати на пальцях однієї руки.

СообщениеДобавлено: 01 май 2018 

Цитата:
Звісно не купляли, конкретно не в Дніпрі, не маялися з ремонтом, потім коли з"ясувалося з доками, не пропонували за п"ять тис долл США

Ні. Аматор - брехло.
Цитата:
Бачите, а тут невистачає прав))) І крити навіть нема чим.

Маячня якась. Аматор - трепло.
Цитата:
Доречі, по "вітамінних спЄцах"?

Аматор вірить і пропагує мазати шкіряні салони в авто вітамінізованими кремами. Шкіра мертва, вітаміни засвоюються тільки живими організмами.
Про це Аматорові неодноразово казали. Аматор не має освіти, та й не дуже кмітливий.
Цитата:
Слухайте, надайте фоточки...

Слухайте, надайте скан та номер дозволу на вихід з наркодіспанцеру та психіатричної лікарні.
Цитата:
От якаж чемна манера спілкування у інтелігенціі.

Яка чемність до брехливого трепла, що ймовірно знаходиться під впливом наркотичних речовин, очікувалась?
Особливо після того, як воно нав'зливо лізе до людей, що до нього не звертались, з якимись своїми зверхцінними ідеями,
та якимись звинуваченнями в їм же видуманих гріхах. Йдіть проспіться і все тут.

До речі, панове. Інтенсивність, з якою цей самоназваний експерт з усіх питань наполягає на придбанні саме цієї автівки, натякає на зацікавленності персонажа.
Так що, можливо, ще раз можливо, Аматор ще й шаромига. Причому ясно ж що зв'язок цієї теми та сопромату для нього незрозумілий.

Тема почищена. Убедительная просьба, не переходить на личности, не рассказывать не достоверные факты (вранье) и тому подобное.

С уважением, администрация!

СообщениеДобавлено: 02 май 2018 

Amator писал(а):
Не знаю, приїхала показувати жіночка.

Мы говорим о разных машинах.

Изображение[/url]

СообщениеДобавлено: 08 май 2018 

Закінчився мій бан :-) читаємо лозунг Тема почищена. Убедительная просьба, не переходить на личности, не рассказывать не достоверные факты (вранье) и тому подобное.
С уважением, администрация!

Гарного вечора, хлоп"ята. :men:

Напоминаю, что красным цветом пользуются администраторы и модераторы форума.
С ув. Богдан СХ

СообщениеДобавлено: 09 май 2018 

Amator писал(а):
То хто брехливе трепло?

Ну написано ж вище: Аматор.
Amator писал(а):
предмет розмови вживу бачив? Їздив?

їхав в сусідній автівці. Роздививсь зі всіх боків: інохідь помітна, коли їдеш позаду.
Їде м'яко, сфери мабуть непогані, може трішки нос зависокий, але не лазив з рулеткою, не наполягаю.
Фарба - акрил, ну так, жигулі, проте свіжі. Ну й фарба свіжо виглядає, просто якість невисока. Ще й розпадається однотонність під різними кутами.
Тюніх і колеса посилюють схожість з десяткою. Хоча, звісно, Xantia все ж гарніша за десятку.
Ну й сопромат ніхто не відміняв.

P.S.
Amator,
1)апостроф в розкладці "Українська розширена" замість тільди.
2)Гомеопатія, вітаміни в кремах для виробів зі шкіри та пам'ть води - шахрайство, а довіра до такої маячні - гарний детектор. Предмету суперечки тут немає.
3)Модератор чітко висловився з приводу вигаданих історій. Не треба наполягати на хворих фантазіях.

Модель автомобиля: CX & CX
Еще один пост в этой теме обсуждения личностных качеств конкретных людей, машин - кроме озвученными топикстартером и отправлю в бан каждого.

Дима, то что ты глухой - давно известно. Причем по каждому из приведенных тобою пунктов тебе рассказывали ни один раз, но или не хватает способностей что-то понять, или нет желания. Учитывая, что диплом про образование есть, то думаю, что скорее второе.

С ув. Богдан СХ

Богдане, загляни в потерте моє повідомлення, й поверни, будь ласка, на місце хоча б ту його частину, що прямо стосується сабжевого авто та моделі в цілому.
Там було два абзаци. Перший відноситься до потертих постів Аматора, а другий про безпеку.

Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]